BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Atsisveikink su praeitimi. 3 dalis. „Vafliai“

Jos vardas? Neprisimenu. Net neįsivaizduoju. Vienintelis dalykas, kuris iškyla prieš akis, pagalvojus apie ją, tai vafliai. Taip, sviestiniai geltoni traškūs vafliai. Ji dulkindavosi su mano tėčiu, o kaip kompensaciją aš gaudavau pavalgyti. Desertas. Jo ar mano skanesnis?

Man buvo penkeri. Tėvai jau buvo du metai kaip išsikyrę, tačiau aš vis tiek nelabai susigaudžiau tuose tėčio paleistuvavimo ypatumuose. Man buvo lyg ir gaila mamos, bet tuo pačiu atrodė, jog taip ir turi būti.

Ji buvo šiek tiek panaši į mano mamą. Ar jis ieškojo originalo kopijos kaip ir mes visi? Nežinau. Žinau tik faktus. Ji buvo liekna, nedidukė, šviesių garbanotų laukų savininkė. Jei neklystu, turėjo ji sūnų ir dukrą. Be galo juos mylėjo ir jais rūpinosi. Besąlygiškas atsidavimas. Gal dėl to jie ilgai ir neištempė?

Jos butas buvo visai šalia mūsų/jų namo. Kambariai man nepatiko. Šaltos sienos ir bauginantis aukštis. Ir dar tas nepaaiškinamas koktus patalpų kvapas.

Ponia meilužė man stengėsi pasirodyti ypač maloni. Blogiausia, kad nuoširdžiai. Ji mylėjo žmones. Et, šiam gyvenimui per gera.

Greičiausiai po to, kai jiedu nusprendė išsiskirti, ji susižavėjo potencialiu geraširdžiu, turinčiu keletą žalingų įpročių. Ką gi, visi mes žmonės. Palauk, bus daugiau. Vėliau jis pradėjo grįžti iš pasisėdėjimų su draugais visiškai girtas, su moteriškų kvepalų likučiais ir retkarčiais jai suduoti. Profilaktiškai. Galbūt ji nė neturėjo galimybės pabėgti iš tos skylės. Nie-ka-da.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Atsisveikink su praeitimi. 3 dalis. „Vafliai“”

  1.   MeDia rašo:

    Šaunuolė

Rašyk komentarą