BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tyliai uždarykite duris.

We are so young
our lives have just begun
but already we’re considering
escape from this world.


Byra. Viskas. Bloga nuo visko. Norisi keiktis ir keiktis. Nes tik tai padeda. Kad bent turėčiau ką aprėkti. Cha, nevykėlė. Skundžiuosi? Žinai ką? Eik tu toli. Eik, ne, bėk nuo manęs. Paspausk tą velnioniškai baltą X. Prieš tai, be abejonės, paspausk -1. Manai, man rūpi? Ir gerai manai. Aišku, man rūpi, bet tai nesuteikia tau jokių privilegijų. Niekas. Tu. Nie-kas. Du skiemenys, palaidoti ties brūkšnio linija.

Pavargau nuo jūsų viso tarptautinio žodyno. Nereikia man tų oficialų žodžių, nes jie sumautai sausi. O, beje, turėtų būti labai jau reikšmingi.

Kodėl? Jei viskas jau taip labai teisinga. Mane totaliai užkniso. Visas šitas jovalas. Kiek tik galiu, griebiu. Pirštų galais. Ir vis tiek išslysta. Nesupranti apie ką aš? O manai tau reikia tai suprasti?

Sentimentai. Išmesti, išmesti ir dar kartą išmesti juos. Kuo toliau. Ir niekada nerasti. Žmonės, pilni jų turėtų būti įrašyti į mėlynąją knygą su prierašu „Naikinti“. Velniop tą vulgarumą. Taip, šlykštus jis.

Taip koktu, kad net maistas praranda skonį. Nebėra. Skonio. To ir bijojau. Nebejausti. Nors, žinau, jog taip geriau. Taip, blemba, aš viską sumautai žinau. Visažinė. Princesė ant žalio žirnio.

Visi. Visi iki vieno manęs nėra matę. Verkiančios. Pažeminantis šitas žodis. Mano pažadai sau nebeturi vertės. Niekada, niekada prie jų. Visi mato mane besišypsančią ir klausia „Kokia tavo paslaptis?“. O taip, aš labai moku džiaugtis gyvenimu. Veidmainiaujant. Linksint galvą su etiketėmis: „Net neįsivaizduoju, ką tai reiškia. Niekada nesu to patyrusi. Tai - tragedija.“

Aklieji. Esu tai patyrusi. Ne, juokinga. Daugiau už jus. Aš. Nes buvau to verta? Skrydis žemyn. Bangų lūžiai. Horizonto linijos. Ir dar. Taip, aiškinau Tau apie dugno pasiekimą. Ar bent suvoki kodėl? Aklieji.

O jie. Dabar visi su tyliais atodūsiais laukia. Paskutinio įkvėpimo. Laukia, kada gi pagaliau Ji padarys klaidą. Kada sulūš. Jūs. Net nesuprantat, kad aš Jai neleisiu taip lengvai bėgti. Aš tikiuosi, kad Ji tai jaučia. Prašau, jausk. Nes. Jie tegali konstatuoti tavo sumautą diagnozę: „Jai labai blogai. Krizė.“ Tai kodėl Jūs, brangieji, stovite su dirbtinėm minom, plius minus išgąsčio prieskoniai, ir laukiate. Ko? Galo? Nesuprantat, kad happy end’o galite ir nesulaukti?

Mano pilki žodžiai. Plaukų glostymas ir Josios bejėgiškumas. Ar galiu padėti? Noriu. Sumautai noriu. Kodėl tada rankos svyra?

Prašau, tiesiog, palik tai, kas tau nepriklauso. Ir nevaidinkim čia gelbėtojų-supermenų-Teisiųjų.

Kaip? Tapti tiesmukiško grožio savininke? Nes tai grožis.

Man būdavo Gera. Sėdėti šalia Jos ir žiūrėti, kaip elegantiškai Ji laiko cigaretę. Man būdavo Gera akimis gaudyti pilkus dūmus. Vėliau juos pamesti. Tada Ji būdavo laiminga. Neklausdavo „Kodėl“ - Ji žinodavo atsakymus. Dame aux camélias.

- Supranti, aš negalėsiu. Grįšiu į namus, o jo jau nebebus.

- Baik. Tu - pats stipriausias žmogus, kokį pažįstu. Jis jautė.

Nuleidžiu galvą, nes nežinau, ką sakau.

Nebūkite Aklieji, nes žmonėms jūsų reikia. Nebūkite diagnozių skelbėjai, nes tai - žema.

Ir pasidžiaukite, kad tai ne jūsų istorija. Išeidami tyliai uždarykite duris, gerai?

Rodyk draugams

komentarai (4) | “Tyliai uždarykite duris.”

 1.   MeDia rašo:

  Saule, labai grazu.
  susiktai. neti****ai. skausmingai grazu.
  just how we like it? duuhhh..
  jei dar tureciau privilegija verkti, aplaistyciau tai asarom. dabar verkiu tik viduje.
  the only thing u need to know is I'm with you.

 2.   Ooh la fake rašo:

  I know.

 3.   goosey rašo:

  ou je, him'ai..
  nuostabi daina.
  nuostabus irasas.
  ech, manes irgi niekas nemate verkiancios apart seimos kai man buvo ~7 metus. niekam neleidziu matyt kaip as verkiu, o ir pravirksyt mane lb sunku
  +1

 4.   giemre rašo:

  labai patiko…taip tobulai perteiktos emocijos,priverčia susimąstyti…

Rašyk komentarą